PORTÁS MUNKATÁRS (Budapest)

Budapesten, ipari ingatlanok bérbeadásával foglalkozó cég

PORTÁS MUNKATÁRSAT KERES

Feladatok

  • a napi posta átvétele, iktatása, a bérlők felé továbbítása,
  • cégünk áltál kiállított számlák átadása a bérlők felé,
  • az érkező vendégek útba igazítása,
  • egyéb aktuális portási feladatok.

Elvárások

  • nyugdíjas munkavállaló jelentkezést várjuk,
  • jó kommunikációs képesség,
  • megbízhatóság,
  • határozott, de nyugodt temperamentum,
  • érettségi és szakmai tapasztalat megléte előny,
  • büntetlen előélet.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Teljes munkaidős munka hétfőtől péntekig, feladathoz igazodó jövedelem.

Munkavégzés helye

Budapest, XV. kerület

Fényképes önéletrajzot” portás munkatárs” tárgy megjelölésével kérjük.

Budapest