Procurement and Vendor Management - Senior Analyst (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Procurement and Vendor Management - Senior

A Beszállítói és szállítási menedzser elsődleges célja, hogy önállóan biztosítja a beszerzések előírásszerű lebonyolítását a beszerzési irányítási keret és a divíziós célkitűzéseket szem előtt tartva. Globális partnerekkel együttműködve biztosítja végpontig terjedő beszerzést, árubeszerzést és szállítói menedzsmentet támogatja. A munkakör magába foglalja az üzleti követelmények, a költségvetési részletek összegyűjtését és a piaci értékelések elvégzését, szerződéses járművek meghatározását, tárgyalási stratégiát, szállító kiválasztását és beépítését. Részletes tájékoztatást nyújt szállítómenedzsment támogatásához. A pozíció segítséget nyújt a folyamatok, munkafolyamatok és eljárások fejlesztésében, optimalizálásában és menedzselésében közvetlenül kapcsolódik a beszerzéshez.

Feladatok

  • Kategória-, árucikk- vagy szállítóspecifikus beszerzési stratégiákat elkészítése
  • Kiterjedten dolgozik Aribában a szállítók és a szerződések életciklusának kezelésében
  • Létrehozza és kezeli a szállítói ajánlatkéréseket (RFP)
  • Benchmarkingot végez annak érdekében, hogy a javasolt szállítói megoldások versenyképesek legyenek a piacon
  • Piackutatást végez a versenyképes szállítói környezet és szolgáltatás megértése és dokumentálása érdekében
  • Biztosítja a projekt mérföldkövek elérését
  • Megoldja a közben felmerülő szállítói problémákat, összekötőként működve a projekt- és részlegmenedzsmenttel
  • Részt vesz helyi vagy globális, többfunkciós csapatokban, hogy segítse a beszerzési kiadások elemzését
  • Szerződés-ellenőrzéseket végez a jogi és üzleti csapatokkal együttműködve

Aegon Global Technology Services (GTS) informatikai infrastruktúrát és alkalmazástámogató szolgáltatásokat nyújt az Aegon üzletágainak. A cég feladata az IT operációs platformok, alkalmazások és szolgáltatások biztosítása, támogatása és folyamatos karbantartása. Erős kapcsolatot tart a külső szolgáltatókkal is, amihez szállítói és szolgáltatói menedzsmentre van szükség. A cég feladata a technológiai stratégia irányítása és olyan IT infrastrukturális megoldások biztosítása, amelyek összhangban vannak az üzleti célkitűzésekkel és a GTS technológiai stratégiájával.

Elvárások

  • Főiskolai diploma üzleti szakon, üzemeltetési menedzsmentből vagy más közvetlenül alkalmazható területen
  • Legalább 5 év kategóriás beszerzési, stratégiai tapasztalat
  • SSC tapasztalat
  • Beszerzés, szállítómenedzsment és szerződéskezelés ismerete
  • Szállító azonosításban szerzett tapasztalat
  • A beszállítómenedzsment legjobb gyakorlatainak és az iparágnak az ismerete
  • Kivételes írásbeli és verbális kommunikációs készségek
  • Fontos a magabiztosság, tapintat és diplomácia
  • Bizonyítottan képes nehéz beszélgetések vezetésére és együttműködésre, elősegíti és konszenzust ér el a kulcsfontosságú érdekelt felek között
  • Bizonyított analitikus és problémamegoldó készség, nagy figyelmet fordítva a részletekre
  • Beállított prioritások és a határidők betartása
  • Erős üzleti érzék a stratégiai tervek megvalósítására;
  • Képes több projekt és támogatási tevékenység kezelésére egyetlen munkakörön belül.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Biztonságos pozíció modern környezetben, a legjobb felszereléssel
  • Nagyon jó fejlődési lehetőség egy globális cégnél
  • Kellemes légkörű munkahely motivált és csapatorientált kollégákkal
  • Változatos és érdekes feladatok, projektek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest