projekt koordinátor (Dunaharaszti)

Szívesen viszel végig A-tól Z-ig folyamatokat? Lételemed a szervezés és a koordináció? És még sokrésztvevős együttműködésben is simán megállod a helyed? Akkor raktárlogisztikában és szállítmányozásban tevékenykedő nemzetközi ügyfelünk csapatában a helyed PROJEKT KOORDINÁTORI munkakörben!

projekt koordinátor

Feladatok

  • nemzetközi és helyi logisztikai projektek vezetése
  • projekt terv elkészítése, kezelése és a kapcsolódó megbeszélések összehívása + vezetése
  • projekttagokkal történő folyamatos kapcsolattartás, információk naprakészen tartása, projekttagok támogatása
  • nyomonkövetés, szorosan együttműködve a projektben közreműködőkkel
  • előrehaladás rendszeres prezentálása a vezetők és ügyfelek számára
  • észlelt hibák, igények és fejlesztési javaslatok értékelése, véleményezése
  • kapcsolódó kockázatok értékelése és kockázatcsökkentő lépések meghatározása

Követelmények

fontos, hogy az alábbiakkal rendelkezz a sikeres pályázathoz:

  • projektvezetés területén szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • felsőfokú végzettség (projektvezetéshez kapcsolódó végzettség előny)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • agilis személyiség
  • innovatív gondolkodásmód
  • önálló és proaktív munkavégzési stílus

Amit kínálunk

az alábbiakra számíthatsz alapbéren felül:

  • Home Office opció
  • Cafeteria
  • féléves bónusz
  • éves célprémium
  • munkábajárási támogatás
  • változatos, izgalmas feladatokat egy biztos hátterű, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • folyamatos fejlődési lehetőséget, kihívást jelentő szakmai feladatokat és szakértői támogatást

Munkavégzés helye

Dunaharaszti