Projekt mérnök /gépgyártás/ (Mór)

(Mór, Oroszlány, Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Gépek gyártásával foglalkozó nemzetközi leányvállalat részére keresünk agilis, kiváló kommunikációképességgel rendelkező mérnököt, a következő pozícióba:

Projekt mérnök /gépgyártás/

Feladatok

  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása;
  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése;
  • Új projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (Procesflow, FMEA.);
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés; németországi központ ).

Elvárások

  • Gépész/villamosmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Min. 3-5 éves, autóipari műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete

Munkavégzés helye

  • Mór, Oroszlány, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Mór