Projekt tesztmérnök (Veszprém)

Projekt tesztmérnök

Leírás

Kiemelt multinacionális veszprémi Partnerünkhöz keresünk munkatársat "Projekt tesztmérnök" pozícióba

Feladatok

  • Gyártósorok telepítése, üzembe helyezése és műszaki felügyelete
  • Tesztberendezések felügyelete
  • Új, projektekben való proaktív részvétel
  • Közös munka a gépek beszállítóival és a termékfejlesztési csapattal
  • Beszállítókkal való szakmai kapcsolattartás
  • Gyártás támogatása a gyártás felfuttatási időszakában
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében
  • A gépek rendelkezésre állásának javítása

Elvárások
  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség
  • 3-4 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság (külföldi tréningek, beszállítói látogatások)

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém