Projektkoordinátor (Tata)

(Tata; Tatabánya, Ipari park)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Projektkoordinátor (Tatabánya, Ipari park)

Feladatok

  • Projektek tervezése, ütemezése, vezetése és végrehajtása
  • Gyártási kapacitás tervezése
  • Gyártási folyamat tervezése és optimalizálása
  • Layout megtervezése, kivitelezése
  • Projektekhez tartozó eszközök beszerzése, beszerzésének koordinálása, felkövetése
  • A berendezések telepítésének és üzembevételének megszervezése
  • Részvétel a termelési dokumentációk elkészítésében (CP, Process Flow Chart , Munkautasítások, stb.)
  • Mintagyártások vezetése, végrehajtása
  • A termék és folyamatváltozások nyomonkövetése, változások bevezetése (Change Management)
  • Auditok lebonyolítása, eltérések felkövetése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Quality eszközök ismerete (APQP, FMEA)

Előnyök

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Autóipari, elektronikai gyártási tapasztalat
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete
  • Prezentáció készítésében és előadásában szerzett tapasztalat
  • AutoCAD 2D jártasság

Munkavégzés helye

  • Tata, Tatabánya

A fényképes önéletrajzokat magyar és német nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tata