Projektmenedzser (Vasvár)

Nagy teherbírású csomagolási megoldások egyedi tervezésére és gyártására specializálódott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Projektmenedzser

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség, Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat, Angol és/vagy német kommunikációképes ismerete szóban és írásban egyaránt, Önállóság, döntés képesség

Feladatok:

Az ajánlatok kidolgozásában és a szerződéses tárgyalásokon való részvétel., Irányítani és kontrollálni a projekt megvalósítás fázisait: mérnöki munkát, ajánlatok értékelését, beszerzési és alvállalkozói szerződéseket, gyártást, kivitelezést, próbaüzemi és üzemindítási tevékenységet, költségfigyelést, elszámolást, teljesítésigazolást, számlázást stb., A projekt tervezése, szerződések megkötése és a projekt végrehajtása során figyelmet fordítani a pozitív projekt Cash Flow fenntartására., Közreműködés az alvállalkozók, beszállítók kiválasztásában, Tevékenysége során kiemelt figyelem fordítása a legelőnyösebb profitcél elérésére., Rendszeres kapcsolattartás a megrendelővel, beszállítókkal, alvállalkozókkal, hatóságokkal, belső támogató szervezetekkel és vezetőivel a projektcélok maradéktalan megvalósítása érdekében., A kockázatok folyamatos elemzése, és azok kezeléséről való gondoskodás., A munka terjedelmében bekövetkező változások felismerése, és a változás igénybejelentés elkészítése, benyújtása a megrendelő felé., Kivitelezési területek és helyszíni munkavégzések napi szintű ellenőrzése, Partnerekkel történő helyszíni kapcsolattartás, Ütemtervek nyomon követése és betartatása a kivitelezőkkel, Betanulás a vállalat jelenleg működő cégeinél (Ausztria, Németország), , Megbízóról:, Decemberben nyíló telephelyére keres Projektmenedzsert., Tri-Wall Group több, mint 250 telephellyel működik világszerte, több, mint 16000 alkalmazottal., A cégük mottója, hogy innovációt csomagolnak

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek, Barátságos és támogató munkakörnyezet, Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

Vasvár

Vasvár