Projektmérnökségi csoportvezető (Veszprém)

Projektmérnökségi csoportvezető

Leírás

Kiemelt multinacionális veszprémi partnerünkhöz keresünk munkatársat vezetői attitűddel csoportvezetői pozícióba:

Feladatok

  • A projektek ütemterveinek felkövetése a projektcélok elérése érdekében a CLEAN alapelvek szerint
  • Folyamatok meghatározása és fejlesztése a teljesítménycélok elérése érdekében a projekt csapattal együttműködve
  • A biztonsági és Lean szabályok és irányelvek betartása a folyamatfejlesztés során
  • Teszter validáció dokumentációk (IQ, PQ, FAT stb.) kezelése
  • A projekt teszt csapat szakmai koordinálása, szakmai vezetése, fejlesztése
  • Specifikációk létrehozása a központi tesztmérnökséggel együttműködve
  • Aktív részvétel a teszt Design Review során és a P-FMEA elkészítésében
  • Potenciális beszállítók felkutatása az új projektekhez
  • A tesztberendezésekhez kapcsolódó munkautasítások elkészítése, azok oktatása a termelési csapat számára
  • Kapcsolattartás társterületekkel, beszállítókkal

Elvárások
  • Mérnöki végzettség, relevánsan villamosmérnök
  • 5 éves tapasztalat multinacionális környezetben
  • Projektmanagement tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vezetői attitűd
  • Proaktív és problémamegoldó hozzáállás

Előny:
  • NI Teststand tapasztalat
  • Kamera gyártási tapasztalatok
  • Lézer forrasztási ismeretek

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program
  • Ipar 4.0-val dolgozhatsz

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém