Projektvezető (Veszprém megye)

Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Projektvezető

(HF 13-8530)

pozícióba.

Feladatok

  • Néhány fő projektmérnök munkájának vezetése,
  • Teljeskörű felelősség a projektek sikeres megvalósításában (ütemterv, minőség, költség, termék),
  • A projektek tárgyát képező új termékek üzemi gyártásának előkészítése, koordinálása és bevezetése,
  • Projekt- és költségterv kidolgozása, nyomon követése és dokumentálása,
  • Projektcsoport munkájának koordinálása,
  • Műszaki dokumentáció elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Előny: gépészmérnök, villamosmérnök, automatizálás szakirányú mérnöki végzettség),
  • Gyártásban szerzett néhány éves tapasztalat (Előny: autóipari tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

Munkavégzés helye: Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 13-8530”-as referenciaszám feltüntetésével.