Projektvezető (Kecskemét)

(Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

  Gyártó Partnerünk számára keresünk bővülés miatt agilis pályázót a következő pozícióba:

Projektvezető

Feladatok

  • A projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása, munkájuknak irányítása;
  • Kockázatkezelés/értékelés;
  • A projekt előrehaladásának ellenőrzése és irányítása;
  • Kapcsolattartás a projektcsapattal;
  • A projekttevékenységek megvalósítását végzők munkájának a menedzselése;
  • A monitoring adatok alapján a közreműködő szervezet és az irányító hatóság (vevő) tájékoztatása a projekt pillanatnyi állapotáról és előrehaladásáról;
  • A tevékenységek ütemezése;
  • Projektmegbeszélések szervezése;
  • Riportálás az ügyvezető felé;
  • Utazási hajlandóság (munkaidő 15%-a külföldön).

Elvárások

  • Projektvezetésben autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Csapatmunkára való alkalmasság;
  • Nagyfokú precizitás;
  • Probléma megoldó képesség;
  • MS project és SAP software-ek ismerete.

Amit kínálunk

  • Lendületes csapat;
  • Változatos feladatkör;
  • Stabil, növekvő vállalat;
  • Vonzó juttatási csomag;

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét