Recepciós (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budai Nőgyógyászati és Endokrinológiai Központ fiatal, lendületes csapatába keres

RECEPCIÓS

munkatársat.

Feladatok:

  • front office és back office feladatok ellátása
  • rendelői adatbázisok kezelése
  • bejövő, kimenő telefonhívások és e-mailek kezelése
  • kimutatások készítése, számlák kiállítása
  • ügyfélfogadás, információ nyújtás, időpont egyeztetés
  • egyéb adminisztratív feladatok: postázás, fénymásolás, szkennelés

Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • önálló, proaktív munkavégzés
  • ügyfél orientált hozzáállás
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • igényes megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • magán egészségügyi intézményben, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • színvonalas, modern munkakörnyezet
  • fiatalos, lendületes, professzionális csapat
  • teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest