Recepciós (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Hosting 27. Kft az egyik legnagyobb és továbbra is dinamikusan növekvő, Budapesten és Balatonon apartmanokat működtető cég, fiatalos, barátságos és pörgős csapattal. Stabil és erős háttérrel rendelkeznek, amely fejlődési lehetőséget és rugalmasságot biztosít munkatársainak.

Recepciós

Feladatok

  • Vendégek fogadása és tájékoztatása
  • Az apartmanok bemutatása
  • Az apartmanok ellenőrzése (tisztaság, fűtés, hűtés, wifi)
  • Vendégek felmerülő problémáinak kezelése

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig rugalmas beosztásban, szükség esetén több helyszínen
  • Heti minimum 20-30 óra vállalása hétfőtől vasárnapig

Munkavégzés helyszíne

  • Budapest belvárosában, a cég különböző apartmanjaiban

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2000 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest