Recepciós (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

28 éves múlttal rendelkező budapesti Kft. saját alkalmazotti állományba keres recepciós feladatok ellátására, angol nyelvtudással és e területen szerzett gyakorlottal rendelkező munkatársat.

Recepciós

Feladatok

  • Vendégek fogadása, beléptetése, útbaigazítása,
  • Beérkező hívások, levelezések kezelése, továbbítása
  • Alapszintű recepciós feladatok ellátása.

Elvárások

  • Társalgási szintű angolnyelv ismerete,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Ügyfél orientáltság,
  • Magabiztos felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook),
  • Önálló, felelősség teljes, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent recepciós feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • fiatalos – lendületes csapatban végzett munka,
  • bejelentett állás,
  • biztos korrekt jövedelem,
  • előrelépési lehetőség.

Munkavégzés ideje

napi 8 vagy 4 óra

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Fényképes önéletrajzot várunk.

Budapest