Recepciós álláslehetőség a III. kerületben! (Budapest)

Recepciós álláslehetőség a III. kerületben!

Feladatok

  • Érkező vendégek regisztrálása számítógépen
  • Belépő kártyák regisztrálása, kiadása
  • Vendégek kísérése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes, informatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • A jogszabályoknak mindenben megfelelő foglalkoztatottság: fizetett szabadság, adókedvezmények, hitelképes munkáltatói igazolás stb.
  • Minden hónap 10-én bakszámlára utaltaljuk a teljes fizetést
  • Igényes munkakörnyezet, hosszútávú álláslehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, „A” kategóriás irodaház

Foglalkoztatás: 7 órás bejelentés

Munkaidőkeret: átlag 147 óra/hó ( havi 14-16 alkalom )

Munkaidő: H-P 6:30-16:30-ig és 8-18-ig (2 műszak)

Munkabér: br. 1594 Ft/ó

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest