Recepciós munkatárs (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Thalész-kör egy oktatási stúdió Óbudán, általános iskolás és középiskolás gyerekek felvételi és érettségi felkészítésével foglalkozik, magánórák keretében, szaktanárokkal. A  stúdió a tanév alatt van nyitva, az iskolai tanítási napokon délután tanítanak, a szünetekben (a nyári szünet kivételével) pedig délelőttönként.

Recepciós munkatárs

Feladatok

  • A helyszínre érkező gyerekek fogadása
  • Időpontrögzítés adminisztrálása a saját rendszerben
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Egyéb, adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • MS Office magabiztos használata

Munkaidő

  • Heti 16-22 órában végezhető diákmunka (hétköznapokon 13:45-16:45, szombaton 9:30-11:15)
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 1900 Ft/óra

Munkavégzés helye

Budapest III.

Budapest