Rendszermérnök (Budapest)

Szeretnél egy innovatív szoftverfejlesztő cég IT csapatában dolgozni? Ez a te helyed!

A hirdetés már lejárt!

A Régens egyedi üzleti szoftverfejlesztésre, felhő és IT szolgáltatások nyújtására specializálódott, több mint 25 éves szakmai tapasztalattal rendelkező informatikai vállalat. Mi vár Rád, ha nálunk helyezkedsz el? Folyamatos fejlődés, sokszínű feladatok, fiatal csapat, remek hangulat és egy olyan munkahely, ahova szívesen jársz be.

RENDSZERMÉRNÖK

Pályakezdők, gyakornokok jelentkezését is várjuk!

Te vagy számunkra az ideális jelölt, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséget szereztél, vagy jelenleg is aktív nappali tagozatos tanulmányokat folytatsz villamosmérnöki/informatikai szakon
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés jellemző rád

Feladataid lesznek:

  • IT infrastruktúra felmérés, tervezés, optimalizálás, üzemeltetés
  • Ügyfeleink virtualizációs környezetével kapcsolatos folyamatos műszaki támogatás nyújtása
  • Informatikai biztonsági, határvédelmi eszközök telepítése és karbantartása
  • Rendszergazdai feladatok támogatása
  • Időszakos IT ügyelet (rendelkezésre állás) ellátása
  • Műszaki ajánlatkészítés technikai támogatása
  • Felmerülő problémák gyors és kreatív, magas szintű megoldása
  • Rendszerdokumentációk, eljárásrendek készítése

Előnyt jelent:

  • Virtuális szerver kiszolgálói környezet (VMware, Hyper-V) üzemeltetésében szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Cloud technológiák üzemeltetésében (AWS, Azure, Google Cloud) szerzett tapasztalatod van
  • Microsoft és Linux szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvány
  • Agilis módszertan ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Izgalmas, változatos, nemzetközi projektek, kihívást jelentő feladatok
  • Személyes karriercélok támogatása
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Korlátlan kávé, tea, ásványvíz
  • Modern munkakörnyezet, Gellért-hegyre nyíló kilátással az Infopark közelében

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Prielle Kornélia u. 19/D

Budapest