Sales Systems & SFA Specialist (Budapest)

Sales Systems & SFA Specialist

Feladatok

  • Az értékesítési képviselők PDA alapú munkavégzéséhez kapcsolódó informatikai és képzési
    támogató tevékenységek ellátása, a szükséges információ elérhetővé tétele a handy felületen
    keresztül, SFA támogatás biztosítása a képviselők részére
  • Az értékesítési területhez tartozó alkalmazások üzemeltetése, optimális működésének elérése,
    fennakadások kezelése, valamint az értékesítési csapat számára kifejlesztett adatbázisok és
    portálok karbantartása, üzemeltetése, rendszeres frissítése
  • Meglévő folyamatok felülvizsgálata, optimalizálása, új továbbfejlesztési lehetőségek feltárása és
    megvalósítása, valamint ezek nyomon követése
  • Az értékesítéstől és társosztályoktól érkező fejlesztési igények informatikai specifikációja
    (meglévő rendszerekbe való beintegrálás, vagy az új felület összekapcsolása a meglévő
    rendszerrel) és komplex adatbázis lekérdezések írása SQL nyelven.
  • Az igényelt fejlesztésekhez, a szükséges riportok kialakítása – elsősorban Qlikview-ban, Excelben
    vagy Reporting services-ben.
  • ERP-rendszerek adatainak migrálása saját fejlesztésű rendszerekbe és riportáló felületekre.
  • SQL szerver verzió követése, a bevezetés előtt tesztelés, szükséges módosítások elvégzése.
  • Webes felületek kialakítása: php, Java script és web alkalmazások fejlesztése, tesztelése,
    bevezetése, üzemeltetés, felhasználók támogatása.
  • Böngésző független megoldások és mobil oldalak készítése.
  • Beviteli felületek létrehozása a társosztályok kijelölt felhasználói számára.
  • Üzleti logika megértése, különösen az értékesítési kontextusban
  • Régiós és helyi projektek szükséges technikai támogatása

Követelmények

  • Informatikai felsőfokú végzettség programozási tapasztalattal - Gazdasági informatika vagy
    mérnöki informatika vagy programozó informatika
  • Legalább 2-3 év informatikai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Adatbázis kezelés ismeret/tapasztalat (nagy mennyiségű adat gördülékeny kezelése,
    összefüggések átlátása, riport készítési gyakorlat)
  • Microsoft SQL és Web alapú programozási ismeret
  • Microsoft Office alkalmazások használata, valamint SAP és Sharepoint ismerete

Előny, de nem feltétel:

  • Értékesítési folyamatok, IT rendszerek, értékesítési adat struktúrák ismerete
  • C#, .NET programnyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkahely,  családias légkör és a jó hangulat, miközben olyan márkákkal dolgozhatsz, melyeket az egész ország szeret
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Egészségbiztosítás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest