Senior Application Administrator (REF2466M) (Budapest)

Cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Senior Application Administrator (REF2466M)

Állás leírása

Ambiciózus, németül beszélő, tapasztalt alkalmazás üzemeltető munkatársakat keresünk a német közigazgatásban tevékenykedő ügyfelünk számára. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, a rugalmas munkaidőt és szeretnél otthonról dolgozni, akkor Te vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • 2nd level technikai támogatás
  • Ticketadminisztráció és dokumentációkezelés ITIL alapján
  • Processzek betartatása
  • Aktív részvétel napi/heti megbeszéléseken
  • Monitoring és jegykezelő toolok használata (Jira/Confluence)
  • Új funkciók és/vagy hibajavítások (bugfix) ellenőrzése, tesztelése
  • Releasekkel kapcsolatos kooperáció az érintett szakterületekkel
  • Tranzíciókban való részvétel és dokumentációk kezelése, készítése
  • Használt toolok és technológiák elsajátítása, alkalmazása

Elvárások

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat 2nd level üzemeltetési területen
  • Főiskolai vagy szakirányú végzettség / kezdő szint esetén folyamatban lévő IT tanulmányok
  • Üzemeltetési ismeretek (ITIL)
  • Minimum középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős PHP ismeret
  • Szakmai csoporttól függően UNIX operációs rendszerek és szerverek ismerete, adminisztrációs ismeretek

Személyiség

  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Rugalmas hozzáállás

Előnyök

  • Agilis módszertan ismerete
  • Adatbázis (PostgreSQL) ismeret

Munkavégzés helye

  • Budapest
  • Debrecen
  • Pécs
  • Szeged

Budapest