Senior Backend Fejlesztő (PHP) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk nagyvállalati rendszerfejlesztést végez az ügyfelei számára, mindezt mobilos fejlesztéssel és magas színvonalú online marketing megoldásokkal kiegészítve. Tevékenységi köreikbe tartozik többek között websiteok, webáruházak fejlesztése, mobilapplikációk és vállalatirányítási rendszerek készítése.

Senior Backend Fejlesztő (PHP)

Feladatok

  • Portálok, webshopok, weboldalak backend fejlesztésében való részvétel
  • REST API-k készítése, dokumentálása
  • Saját és 3rd party API-k integrálása
  • Meglévő backend rendszerek optimalizálása
  • Kódminőség fenntartása, dokumentáció írása és fejlesztői tesztek végzése
  • Szoros együttműködés a BA, Frontend és QA szakterületekkel

Követelmények

Téged keres partnerünk, ha:

  • Minimum 4 éves PHP 7.x/8.x fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Erős OOP tudás, MVC ismeretekkel rendelkezel
  • Mélyrehatóan ismered a Symfony keretrendszert
  • Magabiztosan hozol létre bonyolultabb SQL statementeket
  • Verziókövetéshez használtál már GIT-et (Gitlab , Github)
  • Fejlesztéshez vagy üzemeltetéshez használtál már Docker (Compose) technológiát

Előnyt jelent, ha:

  • MySQL/PostgreSQL adatbázist ismered
  • Symfony 6-tal is dolgoztál már
  • Cachelési eljárásokban, keresőmotorokkal szereztél tapasztalatot: Redis, Varnish; ElasticSearch
  • Tesztelésben is jártas vagy (PHPUnit, Postman, k6)
  • Nagy terheltségű oldalak fejlesztésében szereztél már tapasztalatot
  • DevOps ismereteid is vannak

Amit kínálunk

  • Szakmai tréningek, képzési tervek, céges workshoppok
  • Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 3-4 nap homeoffice) vagy távmunka
  • Projektcsapatok, családias hangulat
  • Kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • Konyha, kávé, tea, sörcsap
  • Hónapindító reggelizések, szülinapi tortázások, gyümölcsnapok
  • Kutyabarát munkahely
  • Társasjáték estek
  • Bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest