Senior IT Security Advisor [SA-DITA18] (Budapest)

[SA-DITA18]

Senior IT Security Advisor [SA-DITA18]

Megbízónk

A régió vezető, szakmai szolgáltatásokat nyújtó nagyvállalata, amely 18 országban, több mint 44 irodában magas színvonalú pénzügyi és jogi szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek. A budapesti központ tanácsadói csapatába keresünk új senior munkatársat Senior IT Security Advisor pozícióba üzleti folytonossággal és információbiztonsággal kapcsolatos széles körű projektek menedzselésére.

Feladatok

- Informatikai kontroll vizsgálatok (kialakítás és működési hatékonyság szempontjából),
- Informatikai kockázatelemzések és más informatikai tanácsadási projektek végrehajtása
- IT biztonsági tanácsadási projektekben való részvétel szakértőként
- Információbiztonsági megoldások (jogosultságkezelő, adatszivárgás megelőző, naplóelemző rendszer, stb.) bevezetési projektekben részvétel szakértőként
- Ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdaságinformatikus vagy informatikai területen
- 3 - 5 év szakmai tapasztalat információbiztonság területén
- társalgási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
- Részletorientáltság, önálló munkavégzés
- Határozott fellépés, kiváló helyzetfelismerő képesség
- Strukturált gondolkodás, agilitás

Előny

- Információbiztonsági rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat (pl. jogosultságkezelő, adatszivárgás megelőző, naplóelemző rendszer)
- Informatikai üzemeltetés, fejlesztés és infrastruktúra területén szerzett szakmai tapasztalat
- SAP jogosultsági körök kialakításában/ellenőrzésében szerzett tapasztalat
- CISA, CISM, ISO Lead Auditor tanúsítványok
- Ipari szabványok és keretrendszerek (ISO 27001 /COBIT/ ITIL) ismerete

Egyéb

Amit kínálnak:
- Kihívásokkal teli feladatokon, változatos projekteken dolgozhat
- Inspiráló szervezet, szakmai tanácsadói csapat tagja lehet
- Jól definiált, gyorsan elérhető, teljesítményalapú előrelépési lehetőségeket biztosítanak
- Versenyképes fizetés és vonzó béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest