Senior Java Developer (Budapest)

Ügyfelünk, egy piacvezető pénzintézet keres csapatába Senior Java fejleszőt.

Senior Java Developer

Feladatok

  • a szervezet informatikai rendszereinek továbbfejlesztése és támogatása,
  • szoftverminőség-biztosítása,
  • software release készítése,
  • új technológiák felderítése, rendszerbe állítása,
  • fejlesztési módszertani elvek kidolgozása, dokumentálása,
  • fejlesztési feladatok koordinálása fejlesztői csapaton belül,
  • CI/CD folyamat kialakítása,
  • fejlesztői dokumentációk megírása,
  • fejlesztői tesztek elvégzése.

Követelmények

  • Eclipse vagy IntelliJ IDE használata, Linux szerver ismerettel rendelkezik,
  • Spring vagy Springboot keretrendszer több éves gyakorlati tapasztalattal rendelkezik,
  • gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek: SQL nyelv, Oracle vagy egyéb más relációs adatbázis szerver,
  • a szakmára jellemző strukturált gondolkodással bír,
  • legalább dokumentáció olvasás/írás szintű angol nyelvtudással bír,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségű,
  • precíz, igényes munkavégzésű,
  • proaktív, a megoldásra törekvő.

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetősége (modern technológiákkal dolgozunk, és biztosítjuk a képzés lehetőségét)
  • mentoráció
  • rugalmas munkaidő, nagyarányú home office
  • modern munkakörnyezet, frekventált helyen, parkolási lehetőség biztosításával (tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető)
  • versenyképes fizetés és széleskörű juttatási lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest