Senior Office Consultant (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Közel 30 éve a hazai kereskedelmi piacon jelenlévő, ingatlan bérbeadással, kezeléssel és tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk részére keressük Senior Office Consultant pozícióba új kollégájukat.

Senior Office Consultant

Feladatok

A Senior Office Consultant kolléga feladatai lesznek:

  • Új ügyfelek potenciális bérlők, bérbeadók felkutatása
  • Bérleti projektek előkészítése és koordinálása
  • Szerződések megtárgyalása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú végzettséggel
  • Office lízing tapasztalattal
  • Egyéb tapasztalattal real estate területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Könnyen megközelíthető, modern irodaház Buda szívében
  • Szakmailag magas színvonalú szervezet
  • Stabil támogató és szakmai háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest