Senior Sales Consultant - IT (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Senior Sales Consultant - IT

Partnerünkről Területi képviselőt keresünk IT területtel foglalkozó multinacionális Partnerünk számára, aki a belföldi-külföldi üzletfejlesztésért, ügyfelek látogatásáért és menedzseléséért lesz felelős.

Feladatok

A munkatárs célja a nemzetközi és belföldi partner vállalatokkal való kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, nemzetközi terjeszkedés növelése, piac feltérképezése, versenytársak követése, egyedi szoftverek értékesítése. Felelős az ügyfelek érdekeinek, igényeinek képviseletéért, a saját területének menedzseléséért.

Elvárások

Minimum 3-5 éves tapasztalat hasonló munkakörben, tárgyalóképes angol nyelvtudás, nemzetközi utazásra való hajlandóság, jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

Új munkatársuknak a vállalat home office lehetőséget, versenyképes alapfizetést és bónuszrendszert ajánl, céges autót magánhasználatra is, külföldi tréningeket hosszútávú fejlődési- és karrierlehetőséggel.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Budapest