Sofőr / költöztető (Budapest)

Budapest

Költöztetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk belföldi és külföldi költöztetéshez új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Sofőr / költöztető

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • Jó megjelenés, kommunikáció,
  • Pontosság, precizitás,
  • Fizikai terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Költöztetés területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Lakossági és irodai költöztetések végrehajtása, valamint azok során felmerülő csomagolási, szerelési feladatok elvégzése.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Korrekt fizetés (Nettó minimum jövedelem 290.000Ft, teljesítménytől függően emelkedhet!),
  • Fiatalos csapat,
  • Jó munkaközösség,
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest (belföld és külföld)

Budapest