SZAKMAI ASSZISZTENS (Budapest)

A több mint 1 200 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében.

Tanuszoda Üzemeltetési Főosztály (1077 Budapest, Margitsziget – Hajós Alfréd Sportuszoda)

SZAKMAI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Feladatok

  • Főosztályvezető mindennapi munkájának segítése, ellátja mindazokat a feladatokat, melyekkel vezetője megbízza.
  • Kapcsolatot tart a Tanuszoda Üzemeltetési Főosztály kollégáival és az NSÜ egyéb szervezeti egységeinek titkársági ügyintéző munkatársaival és különféle társszervezetekkel.
  • A szabályszerű iratkezelésről, irattárolásról (szabályzatoknak és utasításoknak megfelelően a szervezeti egységhez beérkező, kimenő iratok iktatása, levelezés, postázás).
  • Értekezletek, megbeszélések egyeztetéséről, előkészítéséről, szükség szerint jegyzőkönyvezésről.
  • Hivatalos levelek megválaszolása, levelezések koordinálása.
  • A Nemzeti Köznevelés Infrastruktúra Fejlesztési Program TTT1 és TTT2 programjai keretében kivitelezésre került tanuszoda létesítmények üzemeltetésének teljes körű asszisztenciáját koordinálja.
  • A Tanuszodák beszerzési/beruházási/fejlesztési anyagainak, valamint eseti megrendeléseinek koordinálásáról (befogadás, elindítás, iktatás és nyomon követés), valamint azok nyilvántartásáról gondoskodok.
  • A létesítményekre vonatkozó (uszodahasználati) szerződéskötések koordinálása (előkészítés, iktatás, indítás), illetve ellenőrzése és nyilvántartásának figyelemmel kisérése.
  • Az NSÜ üzemeltetésébe kerülő tanuszoda létesítmények átvételi és üzemeltetési folyamatát érintő dokumentumok (feljegyzések, levelek, egyéb dokumentumok), ellenőrzése és nyomon követése.

Elvárások

  • Rendelkezik felsőfokú végzettséggel
  • Kiemelkedő a kommunikációs készsége
  • Alkalmazkodik a határidőkhöz, eljárásrendekhez
  • Önálló, proaktív
  • Rendelkezik kiemelkedő szintű MS Office (irodai alkalmazások, legfőképp Excel, Word, Outlook) ismerettel
  • Precíz, megbízható, pontos, együttműködő, emberközpontú, elhivatott
  • Jó szervező-, és problémamegoldó

A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat (előny, de nem követelmény)

Amit kínálunk

  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
  • Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, monitor előtti munkavégzés esetén éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről történő napi munkába járás esetén a bérlet 100%-a, munkahelyi bölcsőde, gyermekszületési támogatás)

Munkavégzés helye

1077 Budapest, Margitsziget – Hajós Alfréd Sportuszoda

Amennyiben rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, készségekkel, és csatlakozni szeretnél a Nemzeti Sportügynökség Zrt. munkavállalói csapatához, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod a bérigényed és a megpályázni kívánt munkavégzési hely megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Jelentkezési határidő: 2024. május 31. A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Budapest