Szakmai Titkár (Budapest)

Az OTP Bank Bankcsoport Global Markets Igazgatósága felelős csoportszinten a tőkepiaci és befektetési szolgáltatási tevékenységért, beleértve: Markets (treasury), privát banki, brokerage, tőkepiaci kibocsátási, letétkezelési, banki és egyéb pénzügyi intézményekkel történő kapcsolattartásért, eszköz elemzési és advisory tevekénységért. A terület szakmai és adminisztratív támogatására keresünk munkatársat, aki szeret nemzetközi környezetben, komplex, változatos feladatok megoldásában részt venni.

Szakmai Titkár

Feladatok

  • A területet vezető operatív munkájának szakmai és adminisztratív támogatása
  • A vezető e-mailjének kezelése, előrendezése
  • Az igazgatósági titkárság feladatainak koordinálása
  • Az igazgatóság felelőségi körében kapcsolatos feladatok szervezése, proaktív intézése, a határidők nyomon követése
  • Vezetői anyagok, prezentációk készítésének összefogása, vezetői előterjesztések, feljegyzések írása
  • Kapcsolattartás társterületekkel, leánybankokkal
  • Partnerekkel és szükség esetén hatóságokkal történő szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
  • Céges programok, utazások szervezése, kapcsolattartás az érintett területekkel
  • Értekezletek és tárgyalások szervezése
  • Megbeszélések jegyzőkönyvének előkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Angolon kívül más régiós nyelv ismerete előnyt jelent
  • Legalább 3-4 éves hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Érdeklődés a tőkepiaci és befektetési szolgáltatási tevékenység iránt
  • Projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, precizitás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Feladatorientált munkavégzés, kiváló szervezőkészség

Amit kínálunk

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. Babér utca
Budapest