Szakorvoslátogató (Budapest)

(Pest, Nógrád, Heves)

Innovatív gyógyszeripari partnerünk számára keresünk ambiciózus szakorvoslátogatókat, akik hosszú távon vezetői pozícióban képzelik el magukat, akár sales, akár marketing területen.

Szakorvoslátogató

Feladatok

- Diabetológus, kardiológus, pszichiáter szakorvosok látogatása
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére
- Piacfigyelés

Követelmények

- Felsőfokú egészségügyi végzettség (orvos, gyógyszerész, biológus, vegyész diploma előny)
- Orvoslátogatás területén szerzett 1-7 éves tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Határozott, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

- Fejlődési lehetőség, karrierlehetőségek
- Innovatív termékportfólió
- Befogadó vállalati kultúra
- Nagy múltú nemzetközi vállalat
- Alapbér, vállalati gépjármű saját használatra is, bónusz, laptop, iPad, iPhone

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest