Szenior hálózat fejlesztési szakértő (Budapest)

Szenior hálózat fejlesztési szakértő

Feladatok

  • Elosztóhálózat távlati tervezése, térségvizsgálatok elkészítése, hálózati szimulációk futtatása
  • Elosztóhálózati kiemelt ügyféligények kiszolgálásához szükséges egyedi műszaki feltételek megadása
  • Hálózati beruházások, stratégiai fejlesztések meghatározása, tervfeladatlapok készítése/véleményezése
  • Elosztóhálózatra csatlakozó kiserőművek hálózati csatlakozási terveinek szakértői ellenőrzése jóváhagyáshoz,
  • A hálózatvizsgálati módszertan, irányelvek folyamatos aktualizálása, szabályozási változások követése
  • Egyedi hálózati projektekben részvétel, a társaságcsoport képviselete iparági fórumokon
  • Nemzetközi és hazai villamos energia ipari trendek naprakész követése, implementálása
  • Hálózati elemzések készítése, vezetői döntéselőkészítő anyagok összeállítása és bemutatása, javaslattétel intézkedésekre

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség (erősáramú)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Hálózatszimulációs tapasztalat (pl.: Neplan, PSS/E )
  • Elosztóhálózat ismerete
  • Vonatkozó jogszabályok, szabályzatok és szabványok ismerete (pl. VET, Elosztói szabályzat)
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Analitikus készség

Előny

  • Programozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Munkavégzés helye

Miskolc vagy Budapest

Budapest