Szenior hatósági munkatárs (Budapest)

Szenior hatósági munkatárs

Leírás

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Építő- vagy építészmérnökként végeztél? Rendelkezel legalább 2-3 év építési tevékenység engedélyezésében vagy hatósági ügyintézésben szerzett tapasztalattal? Ismered és használod is az AutoCAD programot? Dolgoztál már vállalatirányítási rendszerrel? Proaktív attitűd jellemez?

Ha a fenti kérdésekre "igen" a válaszod, ne habozz, jelentkezz még ma partnerünkhöz Szenior hatósági munkatárs pozícióba, ahol mozgalmas feladatok és rengeteg fejlődési lehetőség vár rád!

Feladatok

  • Munkaidőd egy részében (körülbelül 30%-ban) a hatóságokkal való kapcsolattartás, hatósági engedélyezés menedzselése lesz a feladatod:
    • Építési műszaki tervek saját és külső tervezők által történő elkészítésének irányítása;
    • A műszaki tervek megvalósításához szükséges hatósági engedélyek beszerzése, hatóságokkal való személyes és elektronikus, folyamatos kapcsolattartás, amihez közös használatú céges autót biztosítanak neked;
    • Partnercégünk területein folyó bontási, építési tevékenységek engedélyeinek beszerzése, valamit a használatbavételi eljárások lefolytatása.
  • Munkaidőd körülbelül 70%-ban műszaki vonatkozású feladataid lesznek, úgy mint:
    • Tervezőkkel való kapcsolattartás, építési tervek ellenőrzése;
    • Műszaki dokumentációk elkészítése, frissítése, archiválása és azok ellenőrzése, szükség szerint helyszíni felmérés;
    • Kisebb kivitelezési projektek önálló menedzselése;
    • A műszaki dokumentációs rendszer kialakítása, fejlesztése;
    • Az igénylő szervezetek részére a papír alapú műszaki dokumentációk elkészítésének biztosítása.

Elvárások
  • Műszaki diploma (építő- vagy építészmérnök).
  • Legalább 2-3 év releváns munkatapasztalat (építési tevékenység engedélyezésében vagy hatósági ügyintézésben szerzett tapasztalat).
  • Az MS Office alkalmazásokat és az AutoCAD program felhasználói szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány (munkád mozgalmas lesz, ugyanis telephelyek és hatósági irodák személyes látogatásával jár, amihez közös használatú céges autót biztosítanak neked).
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Proaktív attitűd.
  • Önállóság és kreativitás.

A kiválasztás során előnyt jelent:
  • SAP MM ismeret és gyakorlat.
  • Építési tervek elkészítésében való jártasság.
  • Angol középfokú nyelvtudás, amit leginkább olvasásban, írásban szükséges használnod az anyavállalattal való kapcsolattartás, beruházási projektek kapcsán.

Amit kínálunk
  • 13. havi jutalom, éves cafeteria keret és egyéb széleskörű juttatások várnak rád partnerünknél.
  • Modern, kellemes, felszerelt munkakörnyezet vár.
  • Rugalmas munkaidő-beosztásban dolgozhatsz és alkalmanként részleges távmunkára is lesz lehetőséged.
  • Barátságos, nyitott csapat és egy támogató vezető várja, hogy csatlakozz hozzájuk.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz.
  • Partnerünknek bölcsődéje, óvodája is van, ahol biztosítják munkavállalóik kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Nyelvi képzések és más készségfejlesztő tréningek közül választhatsz.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötnek munkavállalóikra.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest