Szerkesztőségi Asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szerkesztőségi Asszisztens

Kit keresünk?

Azt a precíz, megbízható és jó kommunikációs készségekkel bíró, majdani munkatársunkat keressük, akit érdekelnek a világ eseményei és az online hírvilág. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Feladatok

  • adminisztrációs teendők teljes körű lebonyolítása a hvg.hu szerkesztőségében,
  • szerkesztőségi értekezletek emlékeztetőinek elkészítése,
  • együttműködés a HVG hetilap asszisztensével és a társosztályokkal,
  • igény szerint kimutatások, összesítések készítése.

Elvárások

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • jó munkabírás,
  • pontosság, precizitás, határidők tisztelete, megbízhatóság,
  • együttműködési és kapcsolatteremtő készség, kedves személyiség,
  • kommunikációképes angolnyelv-tudás,
  • gyors tanulási képesség.

Amit kínálunk

  • dinamikus csapat,
  • megbízható, igényes vállalati környezet, versenyképes bérezés,
  • tanulási, fejlődési lehetőségek,
  • modern, napfényes, budai, parkos irodaház,
  • kulturális programok.

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és úgy érzi, az elvárásainknak is megfelel, kérjük, hogy pályázatát a fizetési igénye feltüntetésével a „Jelentkezem az állásra" gombra kattintva „Szerkesztőségi asszisztens” jeligére küldje el számunkra.

Amennyiben a jelentkezését és pályázatát relevánsnak ítéljük, felvesszük önnel a kapcsolatot.

Budapest