Szerszámmérnök (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

A hirdetés már lejárt!

Szerszámmérnök

Feladatok

  • Új projektek szerszámozásában való aktív részvétel (specifikációk, beszállító menedzsment, gyártási próbafutások, átvételi folyamatok)
  • Meglévő folyamatok esetén fejlesztő intézkedések, szerszámmódosítások levezénylése
  • Tesztgyártások koordinálása
  • Együttműködés társosztályokkal (minőségbiztosítás, mérnökség, logisztika, karbantartás, termelés, beszerzés)
  • Szerszámgyártókkal, beszállítókkal és az anyagcéggel való kapcsolattartás
  • Projekteket érintő kimutatások, jelentések, megvalósíthatósági dokumentumok készítése

Elvárások

  • 2-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben, de tapasztaltabb mérnökök jelentkezését is várjuk!
  • Fröccsöntött szerszámok ismerete, teljes körű szerszámozási projektekben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás a napi használathoz (szóban, írásban)
  • Önállóság, proaktivitás, határozott fellépés
  • 3D tervezői szoftver ismeret (pl. AutoCAD, Solidworks)

Amiben az új kolléga részesülni fog

  • Széles körű juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetés
  • Felelősség a munkavégzés során
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú lehetőség

Munkavégzés helye

Székesfehérvár