Szerviz szerelő (Kecskemét)

100%-ban magyar tulajdonban lévő takarmányipari gyártóüzemek ill. szemcseszóró berendezések tervezésével, gyártásával, üzemeltetésével és szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerviz szerelő

Elvárások:

  • Minimum középfokú gépészeti végzettség,
  • Megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • Önálló munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági gépészeti végzettség,
  • Hegesztői tapasztalat,
  • Elektronikai ismeretek,
  • Idegen nyelvismeret

Feladatok:

  • Takarmánykeverő üzemek, gépek szerviz ellátása, karbantartása (helyszínen),
  • Szerviz csapatban való munkavégzés, ,

Megbízóról:, Kecskeméti központú, magyar tulajdonú vállalat, mely közel 40 éves múltra tekint vissza., A magyarországi gépgyártás meghatározó szereplőiként két fő üzletágban folytatják tevékenységüket., Az egyik üzletág a takarmányiparra és az ömlesztett anyagkezelő technológiára épülő gépek gyártása, az egyedi berendezések telepítésétől a komplett gyártó-, keverőüzemek tervezéséig és kivitelezéséig., A másik fő terület az ipari mechanikus fémfelület-tisztítás, különböző szemcseszóró berendezések fejlesztése és gyártása.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes havi alapjövedelem,,
  • Béren kívüli juttatás SZÉP kártyára,
  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,,
  • Stabil, szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség., ,
  • Munkavégzési információ:, Kecskeméti telephelyen és kiszálló szerelő munkakörben (Kecskemétről országszerte)

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Kecskemét