Talent Acquisition Partner (Veresegyház)

Talent Acquisition Partner

Feladatok és felelősségi körök:

  • Toborzási tevékenység vezetése különböző szakterületeken (főként műszaki, mérnöki és gyártási területeken)
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal, a vezetőkkel, a részlegvezetőkkel, a HR munkatársakkal és az összes jelölttel
  • Átfogó támogatás nyújtása a céges felvételi csoportok számára a toborzási stratégia kialakítása és teljesítése érdekében
  • Új szűrési ötletek folyamatos keresése és kreatív toborzási stratégiák kialakítása
  • A kulcsfontosságú mérőszámok teljesítésének biztosítása
  • magas szintű toborzási normák meghatározása
  • A közösségi média eszközeinek hatékony használata az ügyfelünk márka stratégiájával összhangban.

Elvárások:

  • Folyékony angol és magyar kommunikáció
  • Recruitment területen szerzett releváns tapasztalat
  • Kiválló kommunikációs készség és hatékony vezetői kapcsolattartás
  • Elkötelezettség és proakítv hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hybrid munkavégzési lehetőség
  • Multinacionális vállalat

Lokáció:

  • Veresegyház
Veresegyház