Telefonos munkatárs (Budapest)

Telefonos munkatárs
2466

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és -közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Saját csapatunk bővítése céljából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Telefonos  munkatárs

NEM KELL ÉRTÉKESÍTENI!!

Munkaerő-kölcsönzés fizikai területére

Pályakezdők jelentkezését is KIEMELTEN várjuk!

Feladatok

  • Bejövő hívások fogadása és rögzítése
  • Adatbázisok frissítése (kimenő hívások indítása)
  • Álláshirdetésekre jelentkezők tájékoztatása a munkalehetőségekről
  • Csoportos tájékoztatók helyszíneiről tájékoztatás nyújtása az érdeklődőknek

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Nagyfokú stressz-tűrő képesség és rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség

Előnyök

  • Ügyfélszolgálati (személyes vagy telefonos) munkakörben szerzett tapasztalat
  • Toborzásban / kiválasztás területén való jártasság

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő alapbérezés és egyéb juttatások
  • Családias légkör
  • Fiatalos, vidám csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.