Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat keresünk XVIII. kerületi partnercégünkhöz! Ha pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni, és sokat fejlődni/tanulni, akkor várjuk a jelentkezésed!

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • A központi ügyfélszolgálatra beérkező hívások fogadása
  • Megrendelések felvétele
  • Szolgáltatásokkal kapcsolatos teljes körű telefonos információnyújtás
  • Árajánlatok elkészítése
  • Adminisztráció
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Kötött munkarendben történik a munkavégzés, 07:00-19:00-ig tartó időintervallumot kell lefedni 8 órás shiftekben pl. 07:00-15:00, 09:00-17:00...stb. A beosztást előre elkészítik, így lehet előre tervezni.

Követelmények

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egyéni teljesítményt és eredményességet figyelembe vevő előrelépési lehetőség
  • Kiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest