Telefonos ügyféltámogató (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A cégek beszereznek és értékesítenek. Gyakran olyan termékeket, amiket nem lehet egy webshopban kosárba rakni, mert túl komplexek. Ilyenkor segít a tablazat.hu, összekötni a keresletet és a kínálatot.

Telefonos ügyféltámogató

Feladatok

  • Hívd fel azokat a céges beszerzőket akik egyszer már gyűjtöttek be ajánlatokat a táblázat.hu-n
  • Mutass nekik további hasznos funkciókat, amivel még inkább segítségükre lesz a rendszer
  • Kövesd után őket, hogy vissza-visszatérjenek
  • Fontos, hogy a szolgáltatás teljesen ingyenes! Nem értékesítés, hanem a felhasználók elégedettségének növelése, visszatéréseik számának felpörgetése a cél

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 óra között, napi 4-6-8 órában
  • Heti 20-30 óra vállalása, hetente készülő új beosztással

Amit kínálunk

  • Bruttó 2650 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2650 Ft lesz
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú diákmunka, előrelépési lehetőséggel
  • Kiváló munkakörnyezet

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest