Termék fejlesztő-támogató mérnök (Budapest)

Budapesti székhelyű partnerünk 1990 óta a nukleáris gyógyászat és a modern hibrid képalkotó technikák dinamikus szállítójaként kínálja termékeit és szolgáltatásait a világ egészségügyi intézményei és orvosi kutatóintézetei számára.

Termék fejlesztő-támogató mérnök

Feladatok

- Orvosi berendezések mechanikai /elektromos részegységeinek fejlesztésének támogatása
- Mérnöki támogatás a prototípusok kivitelezésében, gyártási technológiák
kidolgozásában
- Kooperáció külföldi, elsősorban kínai partnerekkel

Követelmények

- Magyarországon szerzett felsőfokú végzettség és erős műszaki affinitás
- Tárgyalóképes Kínai, Angol és Magyar nyelvismeret
- Dokumentációs készség
- Precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

- Világszínvonalú, stabilan fejlődő magyar termék fejlesztésében
való részvétel
- Legújabb technológiák használata az orvosi képalkotás területén
- Innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
- Lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó
orvosi képalkotó cégénél
- Fiatal, lendületesen fejlődő csapat
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest