Termék menedzser (agrár szektor) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Agrár területen, piacvezető gyártó és forgalmazó vállalat részére keresünk az alábbi pozícióba szakembert:

Termék menedzser (agrár szektor)

Feladatok

  • Adott termékcsoporttal (növényvédőszerek) kapcsolatos teljeskörű termék menedzseri feladatok ellátása;
  • Felelős lesz azért, hogy a termék piacképes legyen Mo-on és a környékező országokban is: ár, minőség, portfólió;
  • Piackutatások elvégzése, kunkurencia-figyelés, kapcsolattartás a vevőkkel (piaci igények felmérésével kapcsolatban);
  • Budget és sales előrejelzések készítése;
  • Beszállítókkal kapcsolattartás, tárgyalások szervezése;
  • Marketing anyagok elkészítése a marketing osztállyal közösen;
  • Kapcsolattartás az európai anyacéggel.

Elvárások

  • Szakirányú (agrár) végzettség
  • Növényvédőszer piac ismerete
  • Aktív, erős angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, 13. havi bér, bónusz, cafeteria
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra is

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest