Terméktámogatási és AV rendszertervező munkatárs (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Terméktámogatási és AV rendszertervező munkatárs

Leírás

Az EURHYTHMICS Hangszer Nagy- és Kiskereskedelmi Kft. megbízható hangszer- és hangtechnikai eszközök nagy- és kiskereskedelmével foglalkozik. Céljuk a minőségi termékek széles választékának biztosítása, melyeket szakmai támogatással és AV rendszerintegrációs szolgáltatásokkal egészítenek ki. Partnerkapcsolataik ápolása és új kapcsolatok kialakítása is kiemelt szerepet kap a vállalatnál.

Feladatok

  • AV rendszerintegrációs projektek műszaki támogatása és tervezése
  • Audió-videó rendszerek konfigurálása, telepítése, karbantartása
  • Strukturált IT és AV hálózatok tervezése
  • A meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új kapcsolatok kialakítása
  • Részleges értékesítési tevékenység végzése
  • Az értékesítési részleg támogatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • IT és hálózati alapismeretek
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány

Munkaidő

  • Teljes munkaidő

Amit kínálunk

  • Havi br. 600 000 Ft-tól
  • Utazási költségtérítés
  • Céges autó biztosítása

Munkavégzés helye

  • Budapest X.
Budapest