Termelési műszakvezető (zj-3248) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TERMELÉSI MŰSZAKVEZETŐ (ZJ-3248)

Feladatok:

  • A termelésben dolgozók (20-30 fő) munkájának felügyelete;
  • Termelési műszakok irányítása, munkavállalók motiválása;
  • Gyártási folyamatok fejlesztése és a termelékenység javítása, optimalizálása;
  • Munka- és tűzvédelmi szabályok betartatása;
  • Optimális létszámtervezés, munkaidő beosztás készítése, munkaidő nyilvántartás felügyelete.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség;
  • 2-4 éves ipari környezetben szerzett MŰSZAKVEZETŐI munkatapasztalat;
  • Határozott személyiség;
  • Német nyelvismeret előnyt jelent;
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság.

Munkavégzés helye: Pomáz

Budapest