Területi értékesítési vezető (Magyarország)

Partnerünk részére keresünk Területi értékesítési vezetőt.

Feladatok:

  • Cég képviselete és üzletpolitikai célkitűzéseinek érvényesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Értékesítési tevékenység támogatása, junior kollégák segítése
  • Éves tervek kidolgozás, üzleti stratégiák kidolgozása az értékesítésre
  • Vállalaton belüli, a feladatkörhöz kapcsolódó riportolási, kimutatási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves értékesítési tapasztalat
  • Kiváló  kommunikációs és szervező készség
  • Magas szintű problémamegoldó képesség

Előny:

  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag
  • Teljesítmény alapú juttatások
  • Cafetéria

Munkavégzés helye

  • Magyarország