Sales Manager (beauty sector) (Budapest)

Kozmetikai és esztétikai berendezésekkel foglalkozó partnerünk keresi csapatába új területi értékesítő kollégáját. Ha érdekelnek a nagyértékű szépségipari berendezések és szívesen járod az országot a potenciális vevők látogatása érdekében, akkor Téged keresnek!

Sales Manager (beauty sector)

Feladatok

  • Új potenciális ügyfelek felkeresése
  • Meglévő kapcsolatok fenntartása és fejlesztése
  • Ügyféltalálkozók leszervezése és a potenciális vásárlók látogatása
  • Túraútvonalak kialakítása
  • Szerződéskötési folyamatok indítása
  • Piackutatás

Követelmények

  • Min. 2-3 év releváns konzultatív értékesítői tapasztalat (hunting fókusz)
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív attitűd és önálló munkavégzés
  • Műszaki affinitás (szépségipari érdeklődés előny)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felősfokú végzettség előny

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag,
  • vonzó bónuszrendszer,
  • céges autó
  • rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest