TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ (trapézlemez, cserepeslemez) (Dunaföldvár)

Trapézlemez és cserepeslemez gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, 20 éve működő magyar tulajdonú vállalkozás megbízásából keresünk Dunaföldvár 50 km-es körzetéből munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ (trapézlemez, cserepeslemez)

Elvárások:

3 éves értékesítési tapasztalat, Építőipari vagy műszaki területen szerzett gyakorlat, B kategóriás jogosítvány, Jó kommunikációs képesség telefonon és személyesen, Ügyfélbarát hozzáállás, Önálló munkavégzés képessége, Jó problémamegoldó képesség, proaktivitás, szorgalom, Taníthatóság, Dunaföldvár 50 km-es körzetében lévő lakóhely

Előnyt jelent:

Műszaki végzettség

Feladatok:

A cég termékeinek értékesítése kivitelezők cégek, nagyfelhasználó partnerek részére, Napi szinten kapcsolatfelvétel kezdeményezése leedek, adatbázis alapján, Személyes tárgyalások folytatása, Az ügyfelek igényeinek, elvárásainak feltérképezése, Értékesítési folyamatban való aktív részvétel az ajánlatkészítéstől a megrendelésig, Folyamatos piackutatás, versenytárselemzés, Tanácsadási tevékenység az ügyfelek részére, a műszaki specifikációk megértésének segítése, Kapcsolattartás a megszerzett ügyfelekkel, újraértékesítés

Amit kínálunk:

Alkalmazotti jogviszony, Nettó 300.000-350.000 Ft alapfizetés, Jutalék, Kereseti lehetőség (nettó 500.000-600.000 Ft/hó), Laptop, mobiltelefon, Munkába járás költségtérítése, Cégautó használata kulcsos rendszerben, Kellemes irodai környezet, nagyon jó támogató csapat, Nyugodt munkahelyi légkör, Teljes körű betanítás, Hosszú távú munkalehetőség, Munkaidő: 7-15.00 ig

Munkavégzés helye:

Dunaföldvár

Dunaföldvár