Tervező mérnök - szerkezet-építőmérnök (Budapest)

Tervező mérnök - szerkezet-építőmérnök

Feladatok

  • híd karbantartási, felújítási munkálatok előkészítése
  • kivitelezések nyomkövetése,
  • a lezárásunkban történő közreműködés
  • hídszigetelés, hídfacsere tervek készítése
  • III. fokú hídvizsgálatok elvégzése

Elvárások

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (okleves szerkezet-építőmérnök)
  • 5+ év szakmai tapasztalat
  • SZÉS12 – hídszerkezeti szakértés
  • HT – hídszerkezeti tervezés
  • T – tartószerkezeti tervezés
  • precíz, önálló munkavégzés, melyet a proaktivitás jellemez
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • analitikus gondolkodás
  • jó elemző, szervező, koordináló készség
  • jó kommunikációs készség
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség

Előnyök

  • MÁV-csoporton belüli szakmai gyakorlat "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes havi jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Amit ajánlunk továbbá:
  • vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
  • önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
  • SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest