Titkárságvezető (Budapest)

Fiatalos lendületű egyetemi intézet csapatába keresünk egy kreatív, kedves munkatársat, aki lelkesen vezetné titkárságukat az alábbi pozícióba:

Titkárságvezető

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office és internetes programok (Google, Pubmed, levelező és online találkozók szervezésére használt alkalmazások) ismerete,

, Elvárt kompetenciák:,

  • Jó problémamegoldó-, és szervezőképesség,
  • Önálló, precíz, pontos, gyors munkavégzés,
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás,
  • Egyetemen szerzett tapasztalat adminisztrációs munkakörben és/vagy nagyobb cégnél szerzett titkári tapasztalat

Feladatok:

  • Intézetvezetői titkárság vezetése,
  • Titkársági adminisztráció vezetése az egyetemi iratkezelési szabályzatok szerint,
  • Egyetemi és egyetemen kívüli hivatalos kapcsolattartás (levelezések, telefonok bonyolítása),
  • Értekezletek megbeszélések szervezése, protokolláris és rendezvényszervezői feladatok ellátása, az Egyetem által kért adatszolgáltatási kérésekre adott válaszok előkészítése,
  • Személyi titkári feladatok ellátása (hivatalos igazgatói utazások, naptár kézbentartása),
  • Pályázatok összeállításában aktív részvétel,
  • A titkárság munkáját segítő adminisztratív munkatársak feladatainak koordinálása,

, Megbízóról:,

Intézet 1959-es megalakulása óta a transzlációs medicina szellemében folytatja kutatásait olyan élettani és kórélettani jelenségek megismerését tűzve ki célul, melyek közvetlen kapcsolatba hozhatók egyes betegségek kialakulásával, súlyosbodásával és gyógyulásával. Az intézetben folyó kísérletes munka elsősorban a kardiorespiratorikus rendszer működésének vizsgálatára irányul, melynek betegségei mind morbiditási, mind mortalitási szempontból kiemelt jelentőségűek. Az utóbbi évek fejlesztéseinek eredményeként, az intézet munkacsoportjaiban rendelkezésre álló kutatási módszerek lehetővé teszik egyes élettani folyamatok többrétű vizsgálatát: a szubcelluláris, valamint sejt-, szövet-szintű folyamatoktól a szervezeti szintű összetett szabályozásig, és lehetőség van humán vizsgálatok elvégzésére is. Az intézetben folyó oktatás is ezt az integratív szemléletet követi. Ebben kiemelt hangsúlyt kap a szervezet egészségének megőrzése szempontjából lényeges komplex alkalmazkodási folyamatok megismertetése, valamint annak tárgyalása, miként reagálnak a fiziológiás szabályozási folyamatok a külső vagy belső környezet változásaira.

Amit kínálunk:

  • Bérezés: 450.000 Ft/hó + cafeteria,
  • , A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (heti 40 óra),
  • , Munkakezdés időpontja: a pályázat elbírálása után azonnal,
  • , A jogviszony időtartama: 4 hónap próbaidő, majd határozatlan idejű,
  • , A pályázathoz csatolni szükséges:, Részletes fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél., Iskolai végzettséget, szakképzettséget, idegen nyelvtudást igazoló okiratok másolata.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest