Toborzói alvállalkozó (Magyarország)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el nekünk önéletrajzodat, valamint töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉSI ŰRLAPOT!

Toborzói alvállalkozó
208

Feladatok

  • Álláskeresők vagy munkahelyet váltók adatainak összegyűjtése és továbbítása részünkre
  • Adatbázis építése és frissen tartása
  • Kapcsolati háló építése, meglévő karbantartása

Elvárások

  • Legyél kellően motivált és elszánt
  • Felelősségteljes személyiség
  • Pontos, precíz, megoldásközpontú hozzáállás

Amit kínálunk

A Delego Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő, kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Országos adatbázisunk építése és bővítése céljából keressük elszánt, kitartó, segítő bedolgozónkat, mint TOBORZÁSI ALVÁLLALKOZÓ

  • RUGALMASAN, az ország BÁRMELY PONTJÁRÓL végezhető, SAJÁT IDŐBEOSZTÁS alapján a tevékenység
  • Te osztod be magadnak mikor, mennyit foglalkozol az adatbázisod építésével!
  • A cél KÖZÖS, de önmagad főnöke lehetsz!
  • Folyamatosan bővülő adatbázisod - eredményes együttműködés esetén - passzív jövedelmet generál
    • Az általad küldött adatokból, ha valaki felvételt nyer valamely általunk kínált pozícióra, a munkájával PÉNZT TERMEL A TE ZSEBEDBE!
  • A jelöltek tájékoztatását, interjúztatását, esetlegesen tesztelését NEM neked kell ellátni, ezzel MI fogunk foglalkozni, CSAK GYŰJTSD BE AZ ADATOKAT!
  • Megbízásos, vagy alvállalkozói jogviszonyban is végezhető tevékenység