Ügyvezetői asszisztens (Budapest)

Ügyvezetői asszisztens

Nemzetközi szakmai szervezet azonnali kezdési lehetőséggel ügyvezetői asszisztens munkakörbe keres munkatársat budapesti irodájába.

Feladatok:

  • Ügyvezető munkájának támogatása, programjainak szervezése
  • Szakmai rendezvények szervezésében való aktív részvétel
  • Kiadványok, kommunikációs anyagok szerkesztésében közreműködés
  • Weboldalak tartalmi frissítése
  • Kapcsolattartás a szervezet partnereivel telefonon és írásban
  • Prezentációk készítése
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Általános asszisztensi és irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt; orosz nyelvtudás előnyt jelent
  • Önállóság, jó szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, tárgy megjelölése: „Karrier_jelentkezés”

Budapest