Vállalkozás előkészítő mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Német háttérrel rendelkező ügyfelünk 2006 óta tevékenykedik az építőiparban Európa-szerte. A cégcsoport integrált design-build szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára a lehető legjobb minőségben.

Magyarországon generálkivitelezői tevékenységük főként ipari, logisztikai létesítményekre és társasház építésre fókuszál. Ha szeretnél részese lenni valami újnak és közösen építkezni valamint sikereket elérni, új projekteket behozni és látni azok megvalósulását, várjuk a jelentkezésed a vállalkozás előkészítő álláshirdetésünkre!

Vállalkozás előkészítő mérnök

Feladatok

Feladatok:

  • Pályázatok felkutatása.
  • Szükséges információk begyűjtése a projekt indulásakor.
  • Ajánlatkészítési és ajánlatadási folyamat lebonyolítása.
  • Céges bemutatkozó anyagok összeállítása
  • Új ajánlatok összeállítása.
  • Céges bemutatkozó anyag kiküldése pályázati felhívásra
  • Projektek műszaki támogatása.
  • Megnyert projektek nyomonkövetése.
  • A megvalósult projektek ellenőrzése, visszamérése.
  • Szükség esetén helyszíni műszaki egyeztetéseken való részvétel.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Követelmények

Várjuk a jelentkezésed amennyiben:

  • Rendelkezel építészmérnök vagy építőmérnök végzettséggel.
  • Rendelkezel minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal.
  • Van AutoCAD ismereted.
  • Magabiztosan mozogsz az építőipari pályázatok világában.
  • Nyitott vagy új embereket megismerni szakmai találkozók keretén belül.
  • Szívesen használnád az angol és vagy román nyelvtudásod ügyfelekkel való tárgyalás során.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Méltányos fizetés,
  • Rugalmas munkavégzés,
  • Magas minőségű laptop és telefon,
  • Modern irodai környezet,
  • Bejárási támogatás,
  • Bónuszprogram.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest