Vevői minőségügyi mérnök (Oroszlány)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Vevői minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás;
  • Reklamációk és szériaváltozások kezelése;
  • Gyártósorok minőségügyi támogatása;
  • Projekteken való részvétel (folyamatos fejlesztések, selejt-csökkentés)
  • Auditokra történő felkészülés irányítása, az auditok levezénylése;
  • Vevők látogatása;

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség;
  • Min. 3 év autóiparban minőségbiztosítás területen szerzett tapasztalat;
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás;
  • IATF 16949 ismeret.

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • bejárási támogatás
  • bónusz

Előnyök

  • Német kommunikációs szintű nyelvismeret
  • Auditori képesítés

Munkavégzés helye

  • Oroszlány, Tatabánya

Jelentkezek az állásra a [email protected]email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/ 791-5969+36 34/480-380}

Oroszlány