Villamos tervezőmérnök (Szf) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Villamos tervezőmérnök (Szf)

Feladatok

  • Új gyártóeszközök, berendezések elektromos hálózatának tervezése, fejlesztése, megrendelése, beüzemelése;
  • Kivitelezési munkák ellenőrzése;
  • Eszközök rajzi dokumentációinak elkészítése, karbantartása, módosítása, folyamatos frissítése;
  • Kivitelezett gyártóeszközök próbája, átadása a termelésnek;
  • Szoros együttműködés a sori gyártómérnökökkel és más területek mérnökeivel és technikusaival;
  • Új projektek bevezetésében való aktív részvétel;
  • Új technológiák felkutatása;
  • Dokumentáció összeállítása (gépdokumentáció, specifikáció).

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma villamosmérnök vagy mechatronika mérnök szakon;
  • Gyártógépek elektromos tervezésében szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat;
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • Tervező szoftverekben való jártasság (E-Plan).

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Lakhatási támogatás költözőknek.

Előnyök

  • PLC programozói tapasztalat (TIA-Portal, Step7, Beckhoff visual studio);
  • Robotprogramozásban szerzett tapasztalat (KUKA, Mitsubishi);
  • Programozási tapasztalat (pl. C#, C++);
  • Célgépépítésben való jártasság.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár